Zapredaný Rytmus nadával na Kaliho a dnes si spolu spievajú duo!

Rytmus je tu už dlho

Patrik Vrbovský (39), ktorý je viac známy pod svojim umeleckým menom „Rytmus“ je na slovenskej scéne od roku 1992. Za toto aktívne obdobie, ktoré rozhodne nekončí stihol už vystrojiť veľa vecí a pourážať kadekoho. Vo svojich pesničkách málokoho šetrí a inak tomu nie je ani keď nespieva.

Rytmus momentálne tvorí šťastný pár so speváčkou Darou Rolins (43). Je v produktívnom období a to dosvedčuje aj nový album „Krstný otec“ a jeho krst, ktorý sa uskutoční čoskoro. Snaží sa aby mal so svojou partnerkou luxusný život a preto neváha za peniaze uraziť kolegu.

Urazený Kali

            Koloman Magyary (33), umeleckým menom Kali, je na hudobnej scéne kratšie ako Rytmus a to od roku 2008. Prečo sa ale stal terčom urážok od Rytmusa? Práve Rytmus a jeho skupina spolu s raperom Separom nadávali na slovenskú rapovú scénu a na žiadnom raperovi nezostala nitká suchá.

Kto všetko to schytal spolu s Kalim

            Rytmus sa spolupodieľal na tvorbe a interpretácii pesničky s názvom „Škola rapu“, ktorá uzrela svetlo sveta v roku 2013. Spolu s rapermi Separom a Momom urazili zbytok vtedajšej rapovej scény a sami seba prehlásili za najlepších raperov slovenskej scény. Vtedy to chytal nie len Kali, ktorý je podľa nich „trápny kolotočár“ a homosexuál, či dokonca fašistický dezertér.  Ďalší, ktorých Rytmus pospomínal v zlom svetle boli Suvereno, podľa Moma falošný príživník, Osho, ktorý podľa nich robí raperom hanbu Bacil, Rakby či  Ramón Beňo,

Iných hanili, seba chválili

            V už spomínanej piesni „Škola rapu“ Rytmus pourážal kadekoho no seba vychváli do nebies. Tvrdil, že postavil slovenskú rapovú scénu a zažil pravú slávu, čo si  hanení rapery vraj ani nedokážu predstaviť.

Pre peniaze všetko!

            Rytmus je typickým príkladom klasického Slováka! Žije v zmysle hesla „pre peniaze všetko“ a tak sa po rokoch tvári, že nikdy nič také nenaspieval a dnes sa už s Kalim bratríčkujú. Spolu s rapermi Rakbym a Suverenom tak tvoria pravú raperskú rodinku, ktorá spolu tvorí nové hity a dokonca spolu chodia aj na dovolenky. No nezaháľajú na nich, na ostatnej dovolenke na Islande tam točili spoločný klip ku skladbe.

            Rytmus vo svojej pesničke „Škola rapu“ všetkým týmto svojím dnes už kamarátom nadával aký sú fakeový a falošný a pritom je falošný on sám.

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný