Rytmus sa vysmieva bielym, že nemíňajú lóve a do parády si zobral aj Čechov!

 Kráľ slovenkého rapu a urážok

Rytmus, ktorý stojí za nejedným škandálom a konfliktom sa zase vyfarbil! Najnovšie sa vysmieva všetkým bielim, že nemíňajú svoje peniaze a prekvapivo si dovolil aj na Čechov!

Rytmus vlastní nemalé finančné prostriedky a rád ich investuje nie len do svojho šatníka ale aj do luxusných áut a diamantov. Týmito svojimi majetkami sa veľmi rád a často chváli aj na sociálnych sieťach. Uverejňuje fotky, na ktorých je sfotený so svojimi luxusnými autami, diamantovými šperkmi, najdrahšími hodinkami na trhu či so svojou zásobou značkových tenisiek rôznych farieb.

Výsmech do očí pracovitým ľuďom

Vysmieval sa bielim, slušným a pracovitým ľuďom, že nemíňajú svoje nasporené majetky a len sedia doma a pozerajú na televízor, zatiaľ čo on si užíva svoj luxusný život a spolu so svojim, dnes už najlepším, kamarátom Kalim luxusné dovolenky v tých najvychytenejších destináciách a v luxusných hoteloch. Pritom na dovolenky lieta v lietadlách najlacnejšej nízkorozpočtovej spoločnosti WIZZ AIR, ktorú bežná vrstva ľudí využíva hlavne na pracovné cesty a cesty za prácou. Avšak ak cestuje sám, uprednostní radšej najluxusnejšiu spoločnosť a samozrejme Bussines Class.

 

Obul sa aj do Čechov!

            Vo svojej pesničke „Gádže nemíňajú lóve“ pospomínal aj našich susedov Čechov. Aj keď ich priamo nemenoval, každému kto si vypočuje jeho pesničku je hneď jasné, o koho ide. Smeje sa z ich životného štýlu a z toho ako trávia dovolenky.  „Stany, konzervy, sandále…,“ Rytmus sa vysmial z dá sa povedať typicky českej dovolenky. Z toho, že si vezmú stan, konzervy, spacie vaky a idú na hory alebo len tak sedieť pri táboráku. Zrejme to sám nedokáže pochopiť, že nie každému ku šťastiu chýba luxusná dovolenka na najdrahšom ostrove sveta. Nedokáže sa zmieriť s tým, že každý z nás má svoju vlastnú predstavu o trávení voľného času a užívania si peňazí.

 

Kašlite na deti!

            Aj takéto posolstvo podáva vo svojej už spomínanej piesni. Vraj na čo je dobré šetriť a nemíňať, keď do hrobu si to nikto z nás nevezme. Nedajbože aby sme to zanechali svojmu potomstvu, podľa Rytmusa to decká aj tak rozflákajú na čokoľvek. Zaujímalo by ma, či aj on svojim deťom zanechá absolútne nič. Jedine tak ak hanbu za jeho slová, ktoré urážajú ľudí okolo.

 

Odporuje sám sebe ale kráľovsky!

            Jeho pesničky sú zväčša o tom ako obyčajný ľudia závidia jemu, kráľovi rapu, jeho peniaze a majetky. Závidia mu a starajú sa do toho čo robí a kritizujú ho za to. To sa mu vrcholne nepáči! Ale prečo to potom robí on? To že on kritizuje bežných ľudí je podľa neho v poriadku. Taký je Rytmus človek!

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný