Na Rytmusov nový album Krstný Otec sa tešili mnohí. Tento album bol dlho očakávaný, promovaný a ospevovaný. Plagáty a bannery, ktoré upozorňovali na krst albumu boli snáď všade, kde sa len človek pozrel. Naproti tomu o albumu Mira Jaroša mnohý ani netušili.

            Rytmus vydal svoj album koncom novembra a zrejme sa utešoval tým, že sa blížia Vianoce a tak sa predaj neskutočne zvýši. Raper sa síce spočiatku chválil neuveriteľne vysokými číslami predaja no teraz je určite sklamaný.

            Rytmus sa pravdepodobne tešil, že Vianočné nákupy ho vynesú do výšin, že všetci sa budú tešiť na jeho album a každý si ho bude chcieť nájsť pod stromčekom. Prvé dni sa chválil desaťtisícovým predajom, čo je na slovenské pomery veľmi slušné číslo. No stalo sa niečo s čím Rytmus zrejme nepočítal. Prvé miesto v rebríčku najpredávanejších slovenských albumov za posledný a predposledný týždeň rozhodne nezískal.

            Slováci sa hromadne umúdrili a namiesto Rytmusovho „Krstného otca“ si radšej kupovali CD od Mira Jaroša, ktorého si všetci pamätáme zo Superstar. Miro Jaroš naspieval CD plné vianočných pesničiek pre deti s názvom „Tešíme sa na Ježiška“

            To musel byť teda poriadny šok pre Rytmusa, keď zistil, že ho predbehol Miro Jaroš s pesničkami pre deti. Kráľ teda toho roku nebol kráľom.Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný