V poslednej dobe sa nová sociálna sieť – Instagram, teší veľkej obľube. Na Instagrame môžeme nájsť fotky aj bežných ľudí ale najobľúbenejšie a najnavštevovanejšie sú profily verejne známych ľudí, ktorý sa presadili vo svete showbiznisu. Sú to rôzne celebrity, filmové hviezdy ale aj modelky či iné pekné ženy, ktoré sú známe.

            Ako to už býva zvykom, ani Slovenská smotánka sa nestráni od Instagramu a nejedna  celebrita tam vedie svoju malú vojnu proti ostatným. Snažia sa získať čo najviac lajkov a odoberateľov a neváhajú využiť všetky „zbrane“ v tomto boji. Najzaujímavejším sa zdá byť boj medzi Zuzanou Plačkovou a Silviou Kucherenko, aj keď sa nedá povedať, že Plačková potrebuje bojovať. Prekonala totiž všetky modelky slovenskej scény a to jej mnohé nechceli dopriať. Najviac to však štvalo Silviu Kucherenko, ktorá zažila nejednu plastiku a asi najznámejšie sú jej pery, s ktorými to značne prehnala.

            Kucherenko neváhala ani sekundu a vyrazila do boja, no nedá sa povedať, že úspešné. Zatiaľ čo Zuzana Plačková bombarduje Instagram svojimi fotkami a má miliónovú návštevnosť profilu sa Kucherenko len márne snaží. Kupuje si ľudí, aby jej dávali lajky no aj napriek tomu ich má minimálne množstvo, taktiež návštevnosť jej profilu je biedna. No Plačkovej profil si za týždeň pozrie približne 7 miliónov ľudí.  

            Je až zarážajúce, že Kucherenko klesla na tak nízku úroveň a kupuje si hlasy. Zrejme nemôže zniesť fakt, že existuje niekto, kto je krajší, úspešnejší a obľúbenejší. A asi najviac ju štve to, že Plačková ani nie je modelka. Takýmto postupom zaručene stratí aj tých pár odoberateľov a priaznivcov, ktorých má.
Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný