Víťazka show Hotel Paradise, Nela Slováková si začiatok roka 2017 užila naozaj luxusne. Potvrdila to aj pikantná fotka, ktorá sa objavila na sociálnych sieťach a fanúšikov naozaj veľmi potešila!

Pikantná nádielka, ktorá sa objavila na internete od známej tváre Nely Slovákovej priam vyráža dych. Fotka jej perfektného zadočku s krásnym výhľadom na Hong Kong nenechala chladného takmer nikoho.

S luxusným životom, sa víťazka show Hotel Paradise, veľmi rada chváli. Aj po jej skončení si svojich fanúšikov udržala a je kvôli nim dostatočne aktívna na všetkých sociálnych sieťach. Na jej Instagramovom profile ste si určite mohli všimnúť, čo všetko dostala pod stromček. Či už to bol jeden z najdrahších telefónov alebo výlet do slnečného Hong Kongu, určite by ste s ňou radi menili. Nela nemusí pohnúť ani prstom a má všetko čo chce.

5544d77-43500-20140612-115345-2048x0-shrink

Sexi blondínka nepatrí medzi hanblivé dievčatá, ktoré radi nosia roláky. Najradšej chodí hore bez alebo v odhalených outfitoch, čo si môžete všimnúť aj na mnohých verejných fotkách. Niekedy si na seba nedá ani miniatúrne plavky, ktoré sama predáva a prehodí cez seba len jemnú látku.

8a8d6371-fd8b-4f48-aad7-a74bce53a691

Sexi Slováková si vie svoj život užívať naozaj naplno. Pod stromčekom si našla veľkú hromadu darčekov vrátane šperkov, značkového oblečenia a telefónu. Momentálne sa Nela nachádza v Hong Kongu v jednom z najluxusnejších hotelov sveta. Samozrejme nezabudla ani na svojich fanúšikov, ktorým ako novoročný pozdrav poslala polonahú fotku so svojim sexi zadočkom.
Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný