Známy slovenský raper sa asi nikdy nepoučí. Všetci určite dobre vieme, že nielen vo svojich klipoch a textoch, ale aj na sociálnych sieťach ukazuje luxus, ktorým sa rád pýši. Drahé značky oblečenia, telefóny či zlaté reťaze na krku nie sú ničím novým, ale toto je už veľa!

Fotka, ktorá nedávno obletela internet pobúrila väčšinu Rytmusových fanúšikov. S popisom Vitamín € môžete na jeho sociálnych sieťach nájsť fotografiu, kde drží niekoľko tisíc českých korún, ktoré by priemerný človek zarobil za viac ako rok.

Patrik „Rytmus“ Vrbovský už minulý mesiac vydal nový album s názvom „Krstný Otec“. Drsný raper patrí medzi najaktívnejších ľudí v českom a slovenskom šoubiznise, ktorý vo svojom celovečernom filme priznal pravdu a povedal o jeho dlhej ceste na vrchol.

Vrbovský má na internete veľký zástup fanúšikov, no medzi nimi sa nachádzajú aj hateri, ktorí si nedávajú servítku pred ústa a povedia si v komentároch pod fotkami svoje. Patrik si to však očividne nevšíma a mnoho motivácie má aj pre ľudí, ktorí ho vo veľkej obľube nemajú. Pod príspevkami si môžete prečítať múdre vety, ktoré zo seba vypúšťa a tým navádza na správne chodníčky najmä mladých ľudí, ktorí nevedia, čo od života chcú.

Aj keď má Rytmus plný rozvrh a pracuje takmer sedem dní v týždni, na svoju partnerku Daru Rolins si vždy čas nájde. Mnohé spoločné fotografie z krásnych miest to dokazujú samé o sebe. Nedávno oslávili svoje už piate výročie pri romantickej večeri. Spolu vyzerajú naozaj skvelo o vidno, že sú zamilovaní a spokojní.

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný