Zbláznila sa?! Nora Mojsejová sa vydala za Versačeho!
V šoubiznise sa dejú rôzne šialené veci, no to čo predviedla v sobotu Nora Mojsejová sa len tak s niečím porovnávať nedá. Podľa všetkých informácií sa podnikateľka z Košíc vydala za Františka Kabrheľa, alias Versačeho.

To akú veľkú predstavivosť má Nora Mojsejová sme už mohli vedieť dávnejšie, no že by zašla až tak ďaleko, nikto nečakal. Ešte minulý rok sme mohli sledovať zaujímavý dej, ktorý sa dial medzi Mojsejovou a Kabrheľom.

Svadobný obed?: Dvojica sa aj so spoločnosťou vybrala do reštaurácie.


Práve ten ju obvinil zo závažného zločinu a bola odsúdená na desať rokov nepodmienečne. V súdnej sieni sa na seba horko-ťažko pozreli a odmerané správanie vôbec nenaznačovalo priateľský vzťah. Nakoniec sa však stal zlom a Versače z dobroty veľkého srdca chcel Nore dlh odpustiť a hovoril, že sa skamarátili.
Situácia však v sobotu získala nečakaný zvrat. Známa televízna tvár sa vydala za Versačeho, s ktorým má odrazu viac ako len veľmi dobrý a kamarátsky vzťah. Nora sa tak vďaka sobášu môže vyhnúť desaťročnému vysedávaniu v base. Prečo by si inak Versačeho brala? Pred nejakým časom sa v médiách spomínal aj jej nový, o tridsať rokov mladší partner, ktorého identitu dlhšie skrývala. Pred časom ho však ukázala svetu a nejedna mladšia by jej priateľa závidela! Či sa jej však podarí vyhnúť sa rozsudku je veľmi nejasné a ostáva otázkou času, ako sa sudca rozhodne.

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný