Pred pár rokmi sa na internete začali objavovať celkom zaujímavé videá. Boli na nich chlapíci, ktorý sa všemožne snažia zbaliť pekné, mladé ženy no tie ich vytrvalo odmietali. Potom sa ich názor však zmenil a to len preto, že si ich zvodcovia sadli do luxusných áut, napríklad do Ferrari, Porsche či Lamborghini. Zrazu sa im zapáčili a mali hneď čas nie len sa porozprávať ale ísť aj na kávu či dokonca na večeru, a keby len tam.
Začína to postarom

Nedávno sa k týmto zaujímavým videám vrátil Ján Michalovič. Nachytáva české zlatokopky ale nie len tak hocijako. Začiatok je klasický a teda Ján sa snaží zbaliť nejakú tú českú kočku. Tá mu však odoláva a to aj napriek jeho krásnym slovám a lichôtkam. No nevydrží mu odolávať dlho. Jej nezaujatosť sa končí v okamihu, keď si Ján sadne do svojho luxusného auta.

Auto robí so ženami divy

Porsche Panamera pôsobí na tieto devy ako magnet, zrazu sú ochotné sa s Janom nielen rozprávať ale aj s ním stráviť čas obeda, večere alebo dokonca noc. Najradšej by iste boli ak by s nimi Ján zostal. No on ich chce odhaliť a nie len to.
Koniec dobrý, všetko dobré. Teda, až na povesť zlatokopiek

Ján povýšil svoje videá na majstrovskú pomstu. Tieto české zlatokopky nie len odhaľuje ale aj verejne ponižuje a zosmiešňuje. Samozrejme v medziach zákona. Na pomoc si berie megafón alebo praktizuje úteky z kaviarní bez zaplatenia. Tieto dámy si môžu byť isté, že svoje rozhodnutie nechať sa zlákať na šálku kávy s Janom iba kvôli jeho luxusnému autu budú ľutovať.

Nechaj odkaz

Vaš email nebude verejný